امروزه  فضای کسب و کارها به گونه‌ای شده است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند لباس خود را به طور مستقیم از تولیدی‌ها بخرند. این روش خرید محدود به لباس بزرگسالان نیست حتی بسیاری از خانوارها لباس کودکان خود را هم از تولید‌ی‌ها خریداری می‌کنند. مهمترین دلیل چنین استقبالی قیمت پایین لباس‌ها و تنوع بسیار زیاد محصولات در تولیدی‌های لباس است. چنین رویکرد خانوارها، باعث شده بسیاری از افراد به راه‌اندزی تولید لباس بچه‌گانه در خانه روی بیاروند. این نوع کسب و کار فوق‌العاده سودده است.

در این روش تولیدی شما دیگر نیازی ندارید که پول مکان برای راه‌اندازی کسب و کار خود بپردازید و از سوی دیگر شما به عنوان خویش کارفرما مشغول به کار خواهید شد. اگر شما جایی برای عرضه مستقیم لباس برای مشتریان ندارید اصلا مشکلی نیست زیرا راههای بسیار زیادی برای فروش کالاهای خود دارید. ما در این مطلب قصد داریم درباره موضوع چطور در خانه تولیدی لباس بچه گانه راه اندازی کنیم؟ بحث کنیم و مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

اقداماتی که برای شروع کسب و کار خود باید انجام دهید؟

تولید لباس بچه‌گانه یک کسب و کار خرد به حساب می‌آید و برای راه‌اندازی آن به سرمایه کلانی نیاز ندارید. حتی اگر سرمایه کم هم ندارید برخی از تولیدی‌ها کارهای خود را برون سپاری می‌کنند و می‌توانید از آنها سفارش دریافت کرده و کار خود را شروع کنید.

اولین کاری که باید بکنید این است که هدف خود را مشخص کنید و در گام بعدی وسایل و برخی از پپش‌نیازهای این کار از جمله انواع چرخ‌های خیاطی و دیگر ابزار مورد نیاز را فراهم کنید. توجه داشته باشید که هیچ کسب و کاری در اوایل کار نتوانسته‌ سود کلانی بدست آورد و این تلاش و پشتکار است که می‌تواند تحقق اهداف شما را تضمین کند. بنابراین تلاش کنید تا مشتریان تدریجا به کار  و حرفه شما اعتماد کنند. بعد از آن خواهید توانست به آینده کار امیدوار باشید.

دومین کاری که باید انجام دهید کسب اطلاعات لازم در مورد نیازهای بازار است. از آنجایی که هر روز سبک جدیدی وارد بازار می‌شود و از سوی دیگر تنوع بسیار زیاد است. باید آگاهانه کار تولید را آغاز کنید.

گام بعدی این است که حتما درباره قیمت پارچه، نخ و هزینه‌های اولیه کاری که قرار است در خانه انجام دهید با افراد با تجربه مشورت کنید. توجه کنید که اگر بخواهید با آزمون و خطا اینکار را انجام دهید به طور حتم تاوان مالی زیادی پرداخت خواهید کرد.

برآورد هزینه‌ها و برنامه ریزی مناسب

برآورد هزینه و داشتن پول کافی برای خرید تجهیزات و پارچه جزء مراحل اولیه کار است. هزینه‌های ثابت و هزینه‌های متغییر را به دقت محاسبه کنید. بعد برنامه ریزی لازم را انجام دهید که چطور می‌خواهید لباس‌های بچه گانه را به مشتریان عرضه کنید. آیا جایی برای عرضه مستقیم در اختیار دارید در غیر این صورت چطور می‌خواهید مشتریان خود را پیدا کنید و یا اینکه قصد دارید با تولیدی‌های دیگر همکاری کنید. تمامی اینها مسائلی است که باید درباره آنها برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید.

انتخاب نام برند و بازاریابی و تبلیغات

یک نام برای کسب و کار خود انتخاب کنید. نام تجاری کسب و کار شما آسان و در عین حال با مصما باشد. حتما در هنگام شروع به کار در کنار آن تبلیغات را نیز انجام دهید. برند سازی و پیدا کردن مشتریان یک پروسه دراز مدت است و باید در این بخش نیز سرمایه‌گذاری کافی را بکنید.

آیا تولیدی لباس بچه گانه در خانه سوددهی دارد؟

به طور حتم بله. افراد زیادی را سراغ داریم که در ابتدا کار تولیدی لباس بچه‌گانه را از خانه شروع کردند و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدی‌های کشور را مدیریت می‌کنند. در حال حاضر سیاست‌های اقتصادی دولت به نفع تولید کنندگان است و می‌توانید به راحتی کار تولیدی خود را با دغدغه‌های کمتر از گذشته راه‌اندازی کنید. البته باید جوانب کار را هم در نظر بگیرید. به عنوان مثال قیمت اجناس به طور دائم در حال تغییر هستند و ممکن است هزینه‌های تولید شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهند. بنابراین در ابتدای کار ریسک‌های احتمالی را ارزیابی کنید و آنها را به حداقل ممکن برسانید.

چطور پول پول فروش خود را به راحت‌ترین روش دریافت کنیم؟

در حال حاضر کسب و کار خانگی در حوزه‌های مختلف با رونق خوبی مواجه است و این امر باعث شده افراد زیادی به این سمت سوق داده شوند. عرضه اپلیکیشن‌های موبایلی نیز از جمله مواردی است که آسان‌سازی پرداخت‌ها و مدیریت کسب و کار خانگی را تسهیل بخشیده است. اپلیکیشن فاکتور فروش رایما به عنوان نمونه‌ای موفق از این اپ‌ها، توسط گروه مهندسی رایورز با هدف برطرف کردن دغدغه دریافتی‌ها و محاسبه میزان فروش کسب و کارهای خانگی و سالن‌های خدماتی عرضه شده است. در صورتی که نیاز شما را اپلیکیشن اندروید رایما رفع نمیکند میتوانید از نرم افزار فروشگاهی رایگان رایما که برای ویندوز توسعه داده شده است استفاده کنید.

شما با خرید اپلیکیشن رایما و نصب آن روی گوشی‌های اندرویدی خود می‌توانید از قابلیت‌های متمایز آن همچون تعریف کالا و خدمات، تعریف انواع حساب اعم از نقدی و کارتی، صدور فاکتور، ارسال لینک پرداخت و محاسبه میزان فروش روزانه و ثبت و ذخیره آن با خیالی راحت کسب و کار خود را پیش ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *