سیستم عامل ویندوز

سوالات متداول

سوالات متداول

شاید سوال دیگران سوال شما نیز باشد

نرم افزار رایما در سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته ارائه میگردد.

شما می‌توانید در هر صفحه از وبسایت رایما روی دکمه علامت سوال کلیک نموده و فرم درخواست دمو ثبت نمایید.

بله، اتصال به دستگاه پوز بانکی در همه سطوح قابل استفاده می‌باشد.

قابلیت اتصال به ترازوهای محک، دیبال و توزین صدر در سطوح متوسط و پیشرفته ارائه گردیده است.

Windows 7 Service pack 1 Cpu: Corei 3 2Ghz Ram: 4Gb HDD: 3Gb

Windows 10 Cpu: Corei 5 2.2 Ghz Ram: 6 Gb HDD: 5Gb

قیمت نرم افزار فروشگاهی رایما

نسخه ویندوزی نرم افزار فروشگاهی رایما مناسب برای مغازه داران و کسب و کارهای کوچک تا متوسط می‌باشد که در رده قیمتی نرم افزار فروشگاهی ارزان قیمت قرار گرفته است. نسخه ویندوزی رایما مطابق با نیاز کسب و کارهای کوچک تا متوسط توسعه داده شده است و سعی گردیده تمامی امکانات مورد نیاز کاربران در نرم افزار فروشگاهی رایما قرار گیرد و قابلیت های موردنیازی که در رایما وجود ندارند به مرور زمان اضافه گردد.

با توجه به اینکه قیمت نرم افزار فروشگاهی اهمیت بسیار بالایی برای کسب و کارهای کوچک دارد سعی شده است به جهت همراهی و مسئولیت اجتماعی تعریف شده در شرکت، برای حمایت از کسب و کارهای سراسر ایران، قیمت نرم افزار فروشگاهی رایما در رده ارزان قرار گیرد تا امکان استفاده از آن برای تمامی صاحبین مشاغل مقدور باشد.

قیمت نرم افزار فروشگاهی رایما را میتوانید در همین صفحه مشاهده نمایید. این قیمت ها برای تمامی نسخه ها بروز بوده و هر زمان که نیاز به نرم افزار فروشگاهی را حس کردید میتوانید فرآیند خرید را در سایت رایما شروع کنید. همچنین قیمت نرم افزار فروشگاهی را میتوانید از کارشناسان فروش رایما با شماره گیری 021-28426151 دریافت نمایید و یا  در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر فرم دریافت مشاوره را تکمیل و ارسال نمایید.